Podiumplaatsen  

Ascloa zeilregatta 2014

  • Team Dieter / Wiel eerste plaats
  • Team Herbert / Antoine tweede plaats
  • Team Stan / Mieke  derde plaats 

 

  • Geteilter erster Platz team Dieter / Wiel 
  • und Team Rudy / Stan
  • Dritter ist team Peter mit Elise.

Zondag 25 september 2016. 

  1. Team Herbert / Antoine eerste plaats
  2. Team Dieter / Wiel  tweede plaats ,
  3. Team Rudy / Stan op de derde plaats.

Zie finale uitslagen

  • Team Dieter / Wiel / Daniël eerste plaats.
  • Thibaud tweede plaats
  • Rudy derde plaats

Totaal uitslagen 2017

 

 

 

eerste plaats;   Dieter Keil

tweede plaats; Rudy Hawinkels

derde plaats;team Herbert/Antoine

eerste plaats; Thibaud de Guere

tweede plaats; Rudy Hawinkels

derde plaats;team Herbert/Antoine

totaal punten stand 2019

eerste plaats;Rudy Hawinkels

tweede plaats; Thibaud de Guerre

derde plaats;team Antoine/Herbert

Totaal punten stand 2020

       

Over alle boten:

  1. Team Rudy Hawinkels 1 ste plaats
  2. Team Angelika  Michael 2 de plaats
  3. Team Herbert Antoine derde plaats

Yngling classe:

  1. Team Rudy Hawinkels 1ste platts
  2. Team Herbert Antoine 2de plaats
  3. Team Angelika Michael 3de plaats

Totaal oberzicht over alle boten 2021

Overzicht Yngling classe

Stand over alle boten:

1.Rudy Hawinkels

2.Team Herbert/Antoine

3.Team Michael/Angelika

Yngling klasse:

1.Rudy

2.Team Herbert/Antoine

3.Team Angelika/Michael

H-boot klasse:

1.Team Dorothee/Ralf

2.Team Nicolas van Beckerath

3.Team Klaus Brauner

Totaal overzicht overall 2022

Overzicht Yngling klasse

Overzicht H-boot klasse

Eindklassement over alle boten

 

1. Hilda Nick Loskant

2. Dorothee /Ralf Vollmer

3. Thibaud De Guerre

 

Eindklassement Ynglingclasse

 

 

Eindklassement Ynglingklasse

  1. Peter /Antoine
  2. George Liebergen
  3. Rudy Hawinkels

 

 

 

 

 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

       

       

       

       

       Ascloa-Regatta Ergebnisse 2024

      1. 5 mei Ascloa Regatta

      2.12 mei Ascloa Regatta

      • Stand over alle boten
      • Stand Yngling classement.
      • Stand H-boten

       

      Eindklassement over alle boten

      1. Eerste Hilda Nick Loskant
      2. Dorothee /Ralf Vollmer
      3.  Thibaud De Guerre

       

      Eindklassement Ynglingklasse

      1. Peter /Antoine
      2. George Liebergen
      3. Rudy Hawinkels

      Hilda en Nick 1ste

      Regatta commissie Michael,Rens,Jan (Angelika)

      George en MIchael 3de

      Peter/Antoine 1ste over alle boten

      Rudy 2de